Pacjenci, których zoperowałem, piszą o moim podejściu i poprawie jakości swojego życia po zabiegach

Logo_ZnanyLekarz

Znanylekarz.pl

Profil lekarza na portalu znanylekarz.pl
RANKING-LEKARZY-2

rankinglekarzy.pl

Profil lekarza na portalu rankinglekarzy.pl

Znani mnie polecają

 • Anna Ignaciuk
  Byłam operowana na kolano 10 maja2017r. w szpitalu specjalistycznym w Ciechanowie. laparoskopie przeprowadził dr.Tomasz Pobozy.sprawnie i profesjonalnie zostałam z operowana. Człowiek delikatny , uroczy, za dużo nie mówi - liczy się z każdym pacjentem. .. ja już na drugą dobę czułam się rewelacjyjnie, czego nie powiem co było przed. ....bardzo dziękuję za opieke również rehabilitantom.
  Anna Ignaciuk
 • Beata P.

  Wspaniały lekarz, rzeczowy, cierpliwy i bardzo dokładny. Trafiam do Doktora szukając ortopedy który zajmuje się złamaniami kończyn ruchu (złamana kość szyjki ramiennej z przemieszczeniem), bowiem po 6 tygodniach od złamania i przebywania w stabilizatorze, kiedy miałam nadzieję, że jest coraz bliżej końca, zostałam zakwalifikowana jako przypadek operacyjny. Pan Doktor poświęcił mi swój czas nawet poza godzinami pracy, za co jestem ogromnie wdzięczna, bowiem wizja operacji budziła u mnie ogromne przerażenie. Wspaniale, że mamy jeszcze w kraju takich lekarzy z powołania. Dziękuję serdecznie i oczywiście gorąco polecam wizyty u Pana Doktora. Warto!

  Beata P.
 • Justyna
  Mam na imię Justyna i mam 19 lat. Miałam poważne problemy z prawym kolanem. Chodziłam na kulach pare miesięcy, miałam nogę w gipsie dopóki nie trafiłam na Pana Pobożego. Pan Poboży od razu przy pierwszej wizycie stwierdził co się dzieje z moim kolanem, skierował mnie do szpitala w Makowie w kwietniu 2012 r. i zrobił mi zabieg. Po 3 dniach bólu i męki stanęłam normalnie na swoje nogi. Po czasie mogłam biegać, grać w siatkówkę, wszystko... Dziękuję Panu Chirurgowi bo odmienił moje życie ! Będę mu wdzięczna do końca życia.
  Justyna
 • cxvc
  Doktor Poboży jest znakomitym diagnostą jak i chirurgiem. Podejście do pacjenta dość " chłodne" i "rzeczowe" ale co najważniejsze na temat. Po roku od zabiegu rekonstrukcji ACL oraz szyciu łękotki wracam do sportu :). Lekarz godny polecenia.
  cxvc
  cvxcv